Dwór Sarmata

o dworze 

Wyjątkowe Miejsce na Mapie Grodziska Mazowieckiego

O historii Dworu:

Dwór Sarmata to dwór alkierzowy. Takie dwory to nieodłączna część polskiego krajobrazu oraz charakterystyczna cecha polskiej architektury dworskiej od XVI do XIX w. Nasz Dwór w całości wybudowany został z litego bala, dach przykryty jest również drewnianym gontem. Główne schody wejściowe, zgodnie z tradycją, wykonane zostały z kamienia łupanego. Elementy wykończeniowe elewacji, okna i drzwi wzorowane są na dawnej szkole stolarki ręcznej. W wystroju wnętrz wykorzystujemy meble oryginalne, ręcznie wykonane z litego drewna. Wokół Dworu rozciągają się otwarte uroczyska, łąki i lasy.  Wiosną i latem znad łąk niesie się zapach kwiatów i świeżo skoszonego siana. Nad dziedzińcem krążą myszołowy, żurawie, bociany. Z przyległego parku słychać śpiew słowika, muchołówki, zięby czy stukot dzięciołów.  Z tarasu widać gromadzące się na polach i łąkach sarny, gęsi i bociany. Wieczorne koncerty żab z nieodległego stawu nie mają  sobie równych…

Nasz Dwór znajduje się w Kozerach Nowych koło Grodziska Mazowieckiego. Jest to niezwykłe miejsce, które powstało na przekór wszechotaczającej konsumpcyjnej rzeczywistości, z potrzeby stworzenia czegoś wyjątkowego i oryginalnego. To obiekt położony na malowniczym, kilkuhektarowym terenie wypoczynkowo-rekreacyjnym. Dysponuje salą bankietową, mogącą pomieścić do 170 osób. Zadaszona zewnętrzna altana przyległa do Dworu sprawdzi się idealnie jako wyjątkowe miejsce na organizację plenerowej ceremonii ślubnej. Klimatyczne wnętrza, bogato zastawione stoły, miła i pomocna obsługa oraz nasze doświadczenie zapewnią Państwu organizację i realizację niezapomnianego wydarzenia. W otoczeniu Dworu natura tworzy piękny i niepowtarzalny pejzaż, maluje wyjątkowy klimat, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. Jeżeli chcecie cieszyć się jego widokiem to idealne miejsce dla Was.   

Nasz kompleks to:

Sala Bankietowa – miejsce pełne uroku, przestronne, klimatyzowane, mogące pomieścić do 170 osób, z bezpośrednim wyjściem na ogród i park

Letnia Altana Zewnętrzna z grillem – doskonała do organizacji przyjęć i imprez na świeżym powietrzu

Ogród i otwarty teren zielony – o powierzchni 3 ha z tarasem i rozległą panoramą oraz placem zabaw z trampoliną dla dzieci, miejscem do odpoczynku oraz terenem do gier zespołowych

Parking – bezpłatny, monitorowany, z miejscami dla kilkudziesięciu samochodów oraz kilku autokarów

To wyjątkowe miejsce zachwyci Cię swoją malowniczością i niepowtarzalnym klimatem, który trudno znaleźć gdzie indziej. Zapraszamy do odkrywania jego uroku i magii!

Klimatyczne wnętrza

Z pasji do tworzenia czegoś oryginalnego, to niezwykłe miejsce oferuje klimatyczne wnętrza, doskonałe zaplecze i profesjonalną obsługę, by każde wydarzenie było wyjątkowe i niezapomniane.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz obiekt?

Po pierwsze – mamy doświadczenie w organizacji wesel, spotkań okolicznościowych i imprez.

Po drugie – mamy doskonałe zaplecze, gotowe na przyjęcie naprawdę sporej liczby Gości!

Po trzecie – nasza obsługa dołoży starań, aby każde wydarzenie było niezapomniane, perfekcyjne i jedyne w swoim rodzaju!

Po czwarte – wystarczy przeczytać garść opinii z naszych wizytówek, aby zweryfikować, że znamy się na organizacji imprez!

Przyjedź

Kozery Nowe ul. Krajobrazowa 21
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Zadzwoń do nas

+48 724 60 82 36

Napisz do nas

kontakt@dworsarmata.