Zapisy 2025/2026

Zapisy na sezon weselny 2025/2026 w staropolskim Dworze Sarmata!

Szukasz idealnego miejsca na weselną imprezę? Zapraszamy do rezerwacji terminów weselnych na rok 2025/2026 w naszym Dworze!
Nasi Goście potwierdzają! Dwór Sarmata to najlepszy obiekt na rustykalne wesele w okolicach Grodziska Mazowieckiego!
Dlaczego warto wybrać właśnie naszą ofertę?
Po pierwsze, mamy doświadczenie w organizacji wesel, imprez weselnych i spotkań okolicznościowych.
Po drugie, mamy doskonałe zaplecze, gotowe na przyjęcie naprawdę sporej liczby Gości weselnych!
Po trzecie – nasza obsługa dołoży starań, aby wesele było niezapomniane, perfekcyjne i jedyne w swoim rodzaju!
Po czwarte, wystarczy przeczytać garść opinii z naszej wizytówki Google, aby zweryfikować, że znamy się na organizacji wesel!

Zaplanowanie

Zaplanowanie wesela w Dworze Samanta to gwarancja wyjątkowego i niezapomnianego wydarzenia. Nasi profesjonalni kelnerzy dbają o każdy detal.

Parking

Dzięki obszernemu parkingowi Goście mogą cieszyć się uroczystością bez obaw o brak miejsc dla samochodów.

Obsługa

Nasza profesjonalna obsługa zajmuje się również obsługą alkoholi zleceniodawcy, dbając o wszelkie detale, dzięki czemu Młoda Para i Goście mogą swobodnie cieszyć się wyjątkowym dniem.

Sezon weselny 2025/2026 w naszym Dworze!

Do zaproponowania mamy wiele, od prześlicznej Sali począwszy, w której nasi Goście czują się jak w bajce! W otoczeniu Dworu natura tworzy piękny i niepowtarzalny pejzaż, maluje wyjątkowy klimat, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. Jeżeli chcecie cieszyć się jego widokiem to idealne miejsce dla Was.

Tu czas się zatrzymał…

Doskonałe menu, oparte na świeżych, sezonowych produktach – co roku słyszymy i czytamy ogrom świetnych opinii na temat przygotowanych propozycji weselnych. Nasi kucharze zawsze dokładają wszelkich starań, aby przygotowane propozycje były niepowtarzalne, pełne smaków i aromatów. Możemy z pełną odpowiedzialnością pochwalić się, że nasze weselne menu, to propozycja doceniana w dalszej i bliższej okolicy!

Nie zdradzimy wszystkich szczegółów, ale na najmłodszych Gości czeka zagospodarowane miejsce do zabaw, na nieco starszych piękne zakątki wraz z zadaszoną altaną.

OFERTA WESELNA OBEJMUJE

KOSZT ORGANIZACJI: OD 250 ZŁ / OSOBĘ

WAŻNE – oglądanie sali odbywa się po wcześniejszym umówieniu terminu (telefonicznie lub mailowo). Jesteśmy do Państwa dyspozycji od środy do soboty w godz. 9.00 – 18.00 , w weekendy tylko po wcześniejszym potwierdzeniu. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji dogodnych terminów na sezon 2025/2026!